Новини

Представляємо експертів, що будуть оцінювати проекти учасників Diamond Challenge
10 січ.

Представляємо експертів, що будуть оцінювати проекти учасників Diamond Challenge

Дорогі друзі!

До Вашої уваги хочемо представити експертів, що будуть оцінювати проекти учасників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Інна Коган - відомий канадський адвокат, засновник успішної компанії  Immigration Law Firm of Inna Kogan, засновник освітнього центру CanSchool в Україні (учні отримують укр + канадський шк. атестат), а також засновник і керівник проекту CanCollege (студенти дистанційно отримують диплом коледжу Сенека). Автор унікальних концепцій в освіті, учасник, спікер міжнародних освітніх виставок і семінарів які проходять по всьому світу (подробиці). Ініціатор введення благодійних програм в систему освіти (подробиці), партнер і спонсор багатьох дитячих спортивних заходів (подробиці)

Богдан Мосунов - Один з ініціаторів створення освітньої програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи». Голова громадської молодіжної організації “Молодь та підприємництво”. Активний учасник Коаліції малого та середнього бізнесу Сумської області. Член координаційної ради Національної платформи малого та середнього бізнесу. Засновник та представник ТОВ «Експертиза. Консультації. Аналітика», фізична особа підприємець (основний вид діяльності консультаційна підтримка в сфері МСП). Експерт, консультант в сферах:  розвиток  малого і середнього підприємництва, регуляторна  політика,  громадська антикорупційна експертиза, управляння соціальними та бізнесовими проектами, регіональні адвокасі кампанії в сфері МСП, формування регіональних порядків денних від бізнесу для бізнесу.

Ксенія Константинова  - один із співзасновників українського бренду жіночого одягу GRASS. До цього більш ніж 6 років працювала в міжнародних компаніях Deloitte та JTI у сфері управління персоналу. Освіту здобула у Києво-Могилянській Академії, додатково проходила численні тренінги в Україні та за кордоном у сфері менеджменту, особистісного розвитку тощо.

Катерина Орєхова - директор ТОВ "Міжнародна консалтингова компанія "Фенікс". Брала участь у розробці понад 30 бізнес-планів розвитку малого та середнього підприємства. Брала участь у виконанні понад 10 науково-дослідних робіт щодо удосконалення підприємницької діяльності. Результати науково-дослідних робіт впроваджено в практичну діяльність Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації та великих підприємств. Визнана видатним та обдарованим молодим науковцем Харківщини, лауреат стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, лауреат стипендії Верховної Ради України для молодих вчених.

Світлана Олєйнікова - співзасновник та Генеральний директор Synergy Consulting Company. З 2004 року займається розробкою і управлінням соціальними і бізнес-проектами в партнерстві з активними інституціями громадянського суспільства. Пріоритетні компетенції - всебічний розвиток громади. Має досвід розробки та реалізації грантових проектів за підтримки Посольства США, USAID, УВКБ ООН, World Bank і Канадського Фонду Підтримки Місцевих Ініціатив і т.д. Член грантового комітету УВКБ ООН з оцінювання бізнес-планів підприємців-переселенців. Розробила авторську програму підтримки підприємців (учасники програми успішно реалізували понад 150 бізнес-проектів). Співзасновник, Голова правління громадської організації "Міжнародна агенція змін". З останніх досягнень в компанії - вихід на ринок Европи (експорт послуг для KfW, після 2-х місяців контракту, продовження на 5 років).

Олександра Драбик - засновник та директор Консалтингового Агентства «ЛД БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ»  та НГО  «Центр сприяння   розвитку підприємництва». Багаторічний практичний  досвід   з наступних питань: розробка техніко-економічних обґрунтувань ,  бізнес –планів; підготовка інвестиційних пропозицій  та  інвестиційних проектів; проведення комплексного фінансового аналізу Компаній; розробка системи управлінського обліку  та бюджетного планування.

Наталія Горшкова - експерт з розвитку малого та середньго бізнесу Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.

Наталія Непорожня - бізнес-психолог з практичним стажем більше 10 років, майстер бізнес- адміністрування, бізнес-коуч, творчий психолог (арт-терапевт), арт-коуч, практик Тета-хілінга, лікар-педіатр. Практичний досвід в бізнес-адмініструванні - більше 15 років. Практичний досвід в області бізнес-психології та маркетингу - більше 10 років. Практичний досвід у творчій психології, арт-терапії та арт-коучингу - 2 роки. Практичний досвід в області бізнес-психології та маркетингу - більше 10 років. 

Людмила Гуляєва –  кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Академії праці, соціальних відносин та туризму. Особливу роль приділяє проектам розвитку дітей та підлітків, зокрема формуванню у сучасної молоді таких важливих сучасних навичок, як фінансова грамотність, підприємницькі здібності. Має успішний досвід викладання основ бізнесу у школах. Є фундатором соціального проекту «Financial Literacy Hub», в рамках якого лише за 2015-2016 рр. Людмила провела більше 40 бізнес-тренінгів для понад 800 дітей від 7 до 16 років. Є автором та тренером інноваційних бізнес-курсів для підлітків «Успішний startup: перші кроки до власного бізнесу» та «Подорож у світ економічних професій», мета яких розвиток підприємницьких здібностей підлітків та їх мотивація до реалізації власних бізнес- та соціальних проектів.

 

Прочитано 1982 разів Останнє редагування Понеділок, 23 січня 2017 10:48
  • Адреса:Україна,
    місто Київ