Новини

Представляємо журі Всеукраїнського фіналу Diamond Challenge Ukraine 2017
31 січ.

Представляємо журі Всеукраїнського фіналу Diamond Challenge Ukraine 2017

10 лютого 2017 року відбудеться Фінал Diamond Challenge Ukraine 2017  у м. Києві 

Вперше в Україні в партнерстві з Університетом штату Делавер, США, за підтримки Міністерства молоді та спорту України пройде Всеукраїнський фінал конкурсу бізнес проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs серед старшокласників 15-18 років. 

Загалом експертне онлайн оцінювання пройшли 70 проектних заявок, з яких до презентації запрошено 11 команд, що були визнані кращими.

До складу експертного журі на Всеукраїнський фінал запрошені:

Олександр Ярема - Заступник Міністра молоді та спорту України з 29.03.2016. Закінчив  у 2007-му Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління та здобув кваліфікацію магістра державного управління. Олександр розпочав свій кар’єрний шлях з посади викладача-стажиста кафедри землевпорядкування  Національного аграрного університету м. Києва. 

Вже майже 20 років Олександр працює задля підтримки і розвитку молодого покоління: очолював Всеукраїнську молодіжну організацію  «Християнсько-демократична молодь України», працював у керівному складі Українського національного комітету молодіжних організацій, був заступником голови Координаційної ради Світового конґресу українських молодіжних організацій. У 2005- 2007 рр. був директором департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді  та спорту. З 2014 до 2016 року обіймав посаду заступника керівника Головного департаменту з питань внутрішньої політики – керівника департаменту з питань взаємодії з громадським суспільством та політичними партіями Адміністрації Президента України.  

Лауреат Премії КМ України за внесок молоді у розбудову держави (2000 р.)

Озгар Кіллінклар – Розпочав свою професійну діяльність у компанії NESTLE у Туреччині. Був керівником проекту «Територіальне управління», що був визнаний одним із найкращих проектів NESTLE у всьому світі та полягав у автоматизації продажу та торгівлі. У 2006 році успішно інвестував у компанію Akset (Маніс, Туреччина), що стала першим у Туреччині офіційним постачальником обладнання з пластика для Vestel Group, Franke та Bosh.

Заснував власну інвестиційну компанію Williamsburg Capital, що інвестує в проекти з побудови комерційної нерухомості в Манісі, Туреччина, а також займається інвестуванням в IT проекти по всьому світу. Член Правління асоціації молодих підприємців в Туреччині – EGIAD.

Олександр Чуняк - директор ресторанів  мережі «Козирна Карта» - Креп де Шин, Хінкалі, Тюбетейка на Тарасівській. 

Починаючи свою кар’єру барменом Олександр досить швидко очолив посаду керуючого в мережі ресторанів Козирна Карта. Провів повний цикл підготовчих робіт при відкритті ресторану Авто-гриль «Мисливець», ефективне управління яким забезпечило повернення інвестицій протягом двох років. 

Олександр відзначений винагородами від мережі «Козирна Карта»:  

«Золотий фонд», «Кращий директор» та «Менеджер, який пройшов усі ступені».

Сьогодні Олександр професійно проконсультує з таких питань як: розвиток ресторанного бізнесу з нуля, організація аудиту та проведення подальшого аналізу роботи ресторану; розробка плану виведення підприємства з кризи і уявлення алгоритму дій для одержання прибутку; проведення оптимізації витрат ресторану (всіх напрямків); забезпечення безперебійної ефективної роботи ресторану; адаптація меню до концепції закладу; формування асортиментної і цінової політики; організація підбору і навчання персоналу тощо. 

Сергій Литвиненко - Генеральний директор і співзасновник ІТ-компанії Корпорація Галактика.

Сергій входить до ТОП-20 успішних керівників в групі «ІТ. Системні інтегратори »за результатами рейтингового дослідження видавничого дому« Галицькі контракти ». Член клубу перших осіб бізнесу CEO Club Ukraine.

З відзнакою закінчивши механіко-математичний факультет  Київського державного університету ім. Т. Шевченка, Сергій розпочав свій кар’єрний шлях програмістом. 

Потім  був консультантом, начальником відділу, керівником проектів, директором з розвитку.

І вже сьогодні Сергій займає керуючу посаду в ІТ-компанії, яка є розробником і інтегратором інформаційних систем для підприємств різних сфер діяльності.

 

Денис Блощинський - громадський активіст, бізнесмен, музикант - Співзасновник Фундація соціальних інновацій "З країни в Україну" - Директор івен агенції "42" - Соліст гурту NESPROSTA. Продовж двох останніх років разом з гуртом дали близько 200 концертів на сході нашої країни. 

 

 

 


Презентація проектів буде проходити:

Адреса: м. Київ, провулок Ярославський 1/3, HUB 4.0, 3-ій поверх 

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ EVOLUTION 

Дата:   10 лютого 2017 року

Час:  початок реєстрації – 9.30-10.00; з 10.00 до 14.00 

Всіх бажаючих завітати на конкурс просимо попередньо зареєструватися за електронною адресою icepp.ngo@gmail.com. 

 

Прочитано 1791 разів Останнє редагування Понеділок, 13 листопада 2017 16:08
  • Адреса:Україна,
    місто Київ