Новини

Благодійна акція «Навчаючись, допомагаю!»
09 бер.

Благодійна акція «Навчаючись, допомагаю!»

Друзі, не раз ми анонсували конкурс DIAMOND CHALLENGE UKRAINE FOR HIGH SCHOOL ENTREPRENEURS, який започаткувала  команда ІСЕРР для українських школярів.

Конкурс Diamond Challenge дуже важливий для українських підлітків, оскільки надає унікальну можливість підліткам зрозуміти сутність підприємницької діяльності, реалізуючи власні ідеї у життя.

 10 лютого в Україні пройшов Всеукраїнський фінал, на якому перше місце зайняла команда з Маріуполя з бізнес проектом CrutchCatcher. У складі команди школярі - Аліна Маєвська та Данило Почтарьов. 

Аліна та Данило, уміло представили свій проект в Україні, вразили експертів та довели, що проект гідний участі у фіналі серед інших країн-учасниць в США 6-7 квітня, та що команда достойно представить Україну на міжнародній арені. Усі витрати під час перебування команди у США бере на себе Університет штату Делавер, країна учасниця має забезпечити авіапереліт. 

Нажаль, як виявилося, участь команди у фіналі Міжнародного конкурсу та представлення України на Міжнародній арені нікому не цікава. Ми зверталися до різних меценатів та спонсорів, пропонували МАУ виступити Генеральним авіперевізником конкурсу, проте жоден не зголосився допомогти з авіаквитками. 

В якості підтримки команди переможців БФ ІСЕРР організовує для Вас навчальні програми, гроші від яких підуть на придбання авіаквитків. 

Отже, навчаючись за програмами ВИ:

 • Розширюєте область професійних  знань, 
 • Розширюєте коло нових знайомств;
 • Будете відзначені як почесний спонсор конкурсу DIAMOND CHALLENGE UKRAINE.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ ТА ДОПОМОЖІТЬ КОМАНДІ ВТІЛИТИ ІДЕЮ У ЖИТТЯ!

 • 17 березня 16.00: Управління проектами  2 години – 200 грн 
 • 20 березня 14.00: Управління змінами 2 години – 200 грн
 • 20 березня 16:00: Стратегія в діяльності організації 2 години – 200 грн
 • 24 березня 16:00: Стратегія в діяльності організації 2 години – 200 грн

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/wgr7TO

Прочитано 1040 разів Останнє редагування Четвер, 09 березня 2017 13:36
 • Адреса:Україна,
  місто Київ