Новини

Запрошуємо молодь на Buzz Session: YES Entrepreneurship
13 лист.

Запрошуємо молодь на Buzz Session: YES Entrepreneurship

В твоїй розумній і світлій голові крутиться ідея власної справи, але не знаєш, з чого почати? 

Можливо, ідеї ще нема, але ти активно шукаєш натхнення для того, щоб будувати своє успішне майбутнє? Тоді, цей захід саме для тебе!

В рамках Всеукраїнського відбору на Diamond Challenge for High School Entrepreneurs – Всесвітнього підприємницького конкурсу для старшокласників, ми запрошуємо молодь на Buzz Session: YES Entrepreneurship. 

Організовуючи зустрічі молоді з бізнесменами, експертами, лідерами думок, які поділяться своїм досвідом створення власної справи, просування ідей та пошуку фінансування, ми хочемо вплинути на виховання нового покоління молодих підприємців, які зможуть успішно створювати та реалізовувати свої бізнес проекти.

Коли: 30 листопада 13:00

Де: Американський Дім, вул. Пимоненка 6. Для входу необхідно мати при собі паспорт/водійське посвідчення. 

Цільова аудиторія: старшокласники, а також всі-всі, хто цікавиться підприємництвом. 

Ви матимете змогу поспілкуватись з: 

 

 Олександром Яремою - Заступником Міністра молоді та спорту України - представником  уповноваженого державного органу, що опікується формуванням та просуванням молодіжної політики в Україні; лауреатом Премії КМ України за внесок молоді у розбудову держави.

 Геннадієм Шестаком – співвласником і директором компанії UGEARS, що має більш ніж 20-річний досвід управління різноманітними компаніями. UGEARS став абсолютним рекордсменом на Kickstarter, зібравши за 4 кампанії більше 1 мільйона доларів. У цьому році UGEARS успішно провела переговори з Walt Disney щодо продажу дерев'яних іграшок в їх магазинах та парках.

 Леонідом Остальцевим - молодшим сержантом Збройних сил України, підприємцем, що вміє заробляти, бути корисним, допомагати іншим і займатись улюбленою справою. Власник та засновник Veterano Pizza, що за перші кілька днів роботи сколихнула соціальні мережі та ЗМІ, і стала одним з найвідоміших соціальних підприємств в Україні. 

 

Також, ми проведемо Презентацію конкурсу молодих підприємців Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, що впроваджується в Україні Благодійним Фондом ICEPP у партнерстві з Університетом Штату Делавер, за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України та Peace Corps Ukraine.

Попередня реєстрація за ПОСИЛАННЯМ

Приєднуйтесь та PUT YOUR IDEAS INTO ACTION!

До зустрічі 30 листопада о 13:00.  Не забудь взяти паспорт/водійське посвідчення. 

 

Прочитано 929 разів Останнє редагування Вівторок, 14 листопада 2017 09:51
  • Адреса:Україна,
    місто Київ