Новини

Всеукраїнський фінал Diamond Challenge Ukraine 2018
05 бер.

Всеукраїнський фінал Diamond Challenge Ukraine 2018

16 та 17 березня у місті Києві пройде Всеукраїнський фінал Diamond Challenge for High School Entrepreneurs*

20 найкращих команд українських старшокласників, відібраних за результатами онлайн оцінювання зберуться у Києві, щоб презентувати свої бізнес концепції перед експертним журі.

Ми нарешті дізнаємось, хто ж стане щасливими переможцями, що отримають приз у розмірі 1000 долларів США та можливість представляти Україну на Всесвітньому фіналі Diamond Challenge в Університеті Штату Делавер і Молодіжному Підприємницькому Самміті у квітні.

Заходи пройдуть в Американському Домі, за адресою: м. Київ, вул. Пимоненка 6.

16 березня. Бізнес концепції. 12:00 - 17:00 

17 березня. Соціальні інновації. 10:30 - 15:30 

УВАГА! ДЛЯ ВХОДУ В АМЕРИКАНСЬКИЙ ДІМ НЕОБХІДНО МАТИ ПРИ СОБІ ДОКУМЕНТ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ ВАШУ ОСОБУ.


Представляємо журі, що буде оцінювати проекти учасників за напрямом Business Concepts 16 березня 2018 року: 

Harrold Sargent – волонтер Peace Corps Ukraine. Має MBA in Global Management та більш ніж 40-річний досвід роботи як менеджер середнього і старшого рівнів в секторі фінансових послуг, консультуванні малого та середнього бізнесу. Викладав управлінські програми на рівні коледжів. Має досвід розробки та управління мільйонними бюджетами, а також короткострокових та довгострокових стратегічних планів.

Дмитро Макаров - CEO і Co-Founder ZLODEI TEAM. Свій перший мільйон заробив у 14 років. 2 роки виступав сполучною ланкою між кращими кіберспорстменами країн СНД та спонсорами. Потім відкрив свою рекламну агенцію ZLODEI - міжнародна рекламну агенцію повного циклу з глибокою експертизою в native рекламі, яка має унікальну для ринку СНД експертизу в кіберспорті, що дозволяє вибудовувати ефективну комунікацію для брендів, орієнтованих на аудиторію "мілленіалів" і "Покоління Z".

Геннадій Шестак – співвласник і директор компанії UGEARS, що має більш ніж 20-річний досвід управління різноманітними компаніями. UGEARS став абсолютним рекордсменом на Kickstarter, зібравши за 4 кампанії більше 1 мільйона доларів. У цьому році UGEARS успішно провела переговори з Walt Disney щодо продажу дерев'яних іграшок в їх магазинах та парках.

Brennan Purtzer – волонтер Peace Corps Ukraine. Заснував свій перший бізнес – медіа-компанію у віці 22 років та став Молодим підприємцем року у 2008 році. Має досвід управління компаніями з річним доходом понад 1 млн. долларів США зі штатом понад 3 десятки співробітників. Перетнув 3 континети, подорожував у більш ніж 50 країн світу задля пошуку нових ідей та інноваційних продуктів задля залучення інвестицій. На даний час, працює як бізнес-консультант.

Анна Петрова - жінка - підприємець нового покоління. Заснувала амбіційні компанії Startup Ukraine, Kyivworking, Selfmade Woman та завоювала звання експерта зі створення бізнесу в Україні. Входить до списку 30 видатних українців до 30 років та потрапила на обкладинку Forbes. Пропагує соціально-відповідальний бізнес та впевнена, що саме українські підприємці здатні змінити країну на краще. 


У якості журі, що буде оцінювати проекти учасників за напрямом SOCIAL INNOVATIONS, у заході візьмуть участь: 

Омар Кардентей - Заступник прес-аташе Відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. 

Владислав Малащенкозасновник Good Bread from Good People. Це – унікальний проект в Україні – пекарня, що працевлаштовує та соціалізує людей з ментальної інвалідністю, щоб кожен з працівників міг реалізувати себе.

Роберт Бонд, PhDкерівник $22-мільйонного проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» на 2016-2020 рр., основним завданням якого є розвиток та покращення надання фінансових послуг в Україні, які б відповідали потребам громадян України та суб’єктів господарювання усіх розмірів. У минулому, Доктор Бонд був засновником 2 консалтингових фірм, а також має більш ніж два десятиліття безпосереднього досвіду підтримки розвитку ринків капіталу в Україні. 

Руслана Шадріна - молекулярний генетик, співзасновниця компанії Myhelix - сервісу генетичних тестів, які допомагають в підборі харчування після аналізу ДНК. Співорганізатор спільноти «Клуб 120», який досліджує біомаркери старіння і впроваджує нові звички в житті, популяризатор науки. 

Ірина Білоус – заступник керівника проекту USAID/ENGAGE, має більш ніж 20-річний досвід роботи у провідних міжнародних та національних організаціях, діяльність яких орієнтована на розвиток демократії, захисті прав людини, зміцненні громадянського суспільства та його фінансової життєздатності, а також залученні громадян та молоді до ефективного управління в Україні, Молдові, Білорусі та на Кавказі. 

Анна Гулевська-Черниш - голова Правління ГО «SILab Ukraine», співзасновниця Школи соціального підприємництва SELab. 20 років професійної роботи в сфері розвитку неприбуткових організацій в Україні та за її межами. Член Правління Українського жіночого фонду, Правління Music Camp International, USA. Випускниця програми розвитку місцевої філантропії City University of New York та програми Global Women in Management: Advancing Women’s Economic Opportunities, Plan Int., USA.


Проект Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs реалізується за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, виконується Благодійним фондом ICEPP у партнерстві з Університетом Штату Делавер за підтримки Міністерства Молоді та Спорту України та Peace Corps Ukraine.

Прочитано 2443 разів Останнє редагування Четвер, 15 березня 2018 10:01
  • Адреса:Україна,
    місто Київ