Новини

Визначені переможці Всеукраїнського відбору Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
19 бер.

Визначені переможці Всеукраїнського відбору Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

16-17 березня 2018 року в Американському Домі українські школярі презентували свої бізнес проекти  під час Всеукраїнського фіналу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Всього у фіналі брали участь 20 команд з понад сотні запропонованих проектів, а переможці визначались за двома напрямками Business Concepts та Social Innovations. 

Проекти за напрямком «Бізнес Концепції» (Business Concepts) оцінювали Дмитро Макаров, CEO і Co-Founder ZLODEI TEAM , Анна Петрова, засновник Startup Ukraine, Kyivworking та Selfmade Woman, Геннадій Шестак, співвласник і директор компанії UGEARS, волонтери Корпусу Миру Harrold Sargent та Brennan Purtzer. 

Перше місце посіла команда із міста Олександрія (Кіровоградської області) із проектом InSky Energy. Проект Олександра Овечко та Данила Чесницького присвячений будівництву заводу, що вироблятиме електроенергію від глобальної електричної мережі через використання атмосферної електрики та телуричного (земного) струму. 

Друге місце посів проект Solar Collector «Sun Light» Софії Перелигіної та Мілани Стеценко. Команда запропонувала створення сонячного колектора, який можна використовувати не лише для отримання електроенергії, а й гарячої воду та опалення. Технологія полягає в тому, що завдяки з’єднанню сонячного фотоелемента та колектора з силіконовими трубками, влітку він виробляє гарячу воду та електрику, а взимку - достатньо електроенергії, щоб забезпечити його постійне використання в умовах холодної температури.

Третє місце посів проект YourJob, який розробили старшокласники із міста Київ - Богдан Марків, Микита Горбачов, Стефанія Ружанська та Віктор Іост. Їх ідея у створенні платформи для пошуку постійної або тимчасової роботи для підлітків, студентів, молодих людей без досвіду роботи. Було створено алгоритм оцінки потенційних співробітників залежно від їхніх особистих даних, часу роботи з сайтом, досвіду та зворотного зв’язку із роботодавцями. 

Проекти за напрямком «Соціальні Інновації» (Social Innovations) оцінювали Омар Кардентей, заступник прес атташе Відділу освіти преси та культури Посольства США в Україні, Роберт Бонд, PhD, керівник $22 мільйонного проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Руслана Шадріна, молекулярний генетик, спів засновниця Myhelix, Владислав Малащенко, засновник Good Bread from Good People, Ірина Білоус, заступник керівника проекту USAID/ENGAGE та Анна Гулевська-Черниш, голова Правління ГО «SIlab Ukraine».

Перше місце посіла команда eTouch з Харкова. Артем Лаптєв та Андрій Колосов розробили дешевий портативний винахід для людей з повною або частковою сліпотою. Він  дозволить отримувати доступ до будь-якого електронного текстового матеріалу для освіти, роботи та особистого життя, перекладаючи його у шрифт Брайля. 

Друге місце посів проект Second Life Of Tire (Липовець, Вінницька область).  Михайло Скалацький, Богдан Смалюх та Лілія Карпіна запропонували концепцію організації виробництва для переробки старих зношених автомобільних шин у гумову тротуарну плитку, придатну для використання у виробничих та соціальних сферах.

А на третьомі місці – київська команда Inclusive Map. Основними завданнями проекту Поліни Чеснокової та Олени Кісловської є створення мобільного додатку з картою, де позначено всі інклюзивні місця Києва, проведення навчальних семінарів для власників бізнесу щодо адаптації їх інфраструктури до потреб людей з інвалідністю, а також допомога планування таким людям корисного та цікавого дозвілля в межах свого міста. 

Проект Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs проходив за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що впроваджується Pact в Україні та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).  

Переможців очікує нагорода у розмірі 1000 доларів США та подорож до США, де з 11 до 13 квітня під час Youth Entrepreneurship Summit (Молодіжний Підприємницький Саміт) пройде півфінал та Всесвітній фінальний раунд. Переможці цього етапу отримають грошові премії: перше місце – 11 тисяч доларів США, друге – 7000 доларів США, третє – 3500 доларів США.

Фото заходу Business Concepts 16 березня можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ. 

Фото заходу Social Innovations 17 березня можна переглянути за ПОСИЛАННЯМ.

Вболіваємо разом за українські команди!

Прочитано 1764 разів Останнє редагування Четвер, 22 березня 2018 11:54
  • Адреса:Україна,
    місто Київ