Новини

Українські команди повернулись з США
20 квіт.

Українські команди повернулись з США

Вітаємо українські команди InSky Energy та eTouch з поверненням в Україну!

Протягом 11-13 квітня Артем Лаптєв, Андрій Колосов з міста Харкова, Данило Чесницький з міста Олександрія та Тетяна Скупова представляли нашу країну під час Молодіжного підприємницького самміту та Всесвітнього фіналу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs в Університеті Штату Делавер. Супроводжувала їх до США координатор проекту Diamond Challenge в Україні та проектний менеджер Благодійного фонду ICEPP - Наталія Шкурка. 

Молодіжний підприємницький самміт (Youth Entrepreneurship Summit) - це унікальна триденна конференція, що проходить кожного року в Університеті штату Делавер та об'єднує школярів з багатьох країн світу, які мають можливість "перейняти" знання та досвід молодих успішних американських підприємців. Цього року тема Самміту - A WORLD MADE BY YOU, оскільки саме через підприємництво амбітна молодь може творити світ навколо себе або стати агентами його змін. 

Окрім того, в рамках цього надихаючого заходу проходить Всесвітній півфінал та фінал конкурсу з підприємництва серед школярів старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Загалом, за три призових місця за двома напрямами Business Concepts та Social Innovations боролись близько 60 команд. Серед них були і дві українські команди: БІЗНЕС КОНЦЕПЦІЇ - InSky Energy - проект присвячений будівництву установки, що вироблятиме електроенергію від глобальної електричної мережі через використання атмосферної електрики та телуричного (земного) струму, та eTouch - портативний винахід для людей з повною або частковою сліпотою, що дозволить отримувати доступ до будь-якого електронного текстового матеріалу для освіти, роботи та особистого життя, перекладаючи його у шрифт Брайля. 

І нехай наші хлопці не дійшли до фіналу, ми дуже пишаємось ними, тому що вони дійсно гідно презентували себе та свої проекти. 

Сподіваємось, що невелика поразка не зупинить їх!

Данило Чесницький, команда InSky Energy (м. Олександрія): «Взявши участь у програмі Diamond Challenge та Молодіжному підприємницькому самміті в Університеті Штату Делавер, де я мав змогу зустрітись зі своїми однолітками з 15 країн світу, послухати доповіді американських успішних молодих підприємців та відвідати менторські та тренінгові заходи, організовані в рамках самміту, я усвідомив важливість цього проекту. Команди Diamond Challenge та Благодійного фонду ICEPP виконують дуже важливу для молодих людей роботу – вони виховують майбутніх підприємців, що дивляться на світ «по-іншому», що творять майбутнє". 

Артем Лаптєв, команда eTouch (м. Харків): "Така потужна енергія в одному місці! Так багато успішних молодих підприємців! Ми познайомились з багатьма своїми однолітками від наших близьких сусідів з Грузії, що планують виробляти натуральний сир, до учасників з Ямайки, що очищають вулиці від пластику і переробляють його на пристрій, що накопичує енергію. Ми також відвідали безліч семінарів, присвячених розвитку підприємницького мислення, а також менторські сесії, де ми спілкувались та отримували рекомендації з пошуку  потенційних інвесторів для нашого проекту. Шкода, що ми не вийшли до фіналу, до топ-5 команд. Тим не менш, ми отримали шанс зустрітися і поспілкуватись з дивовижними та успішними людьми, такими як Dylan Gambardella, співзасновником Next Gen Summit, або Jason Feifer, головним редактором журналу Entrepreneur. Сподіваюсь, що історія eTouch потрапить на сторінки цього видання в майбутньому!"

Ми безмежно вдячні Програмі  сприяння громадській активності "Долучайся" (USAID/ENGAGE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується PACT, за підтримку проекту Diamond Challenge в Україні, завдяки якій українські команди мали змогу відвідати події в США та отримати для себе колосальний досвід. 

Прочитано 1505 разів Останнє редагування Вівторок, 24 квітня 2018 14:17
  • Адреса:Україна,
    місто Київ