Новини

Реєстрація на Diamond Challenge Ukraine 2019 завершилась!
08 січ.

Реєстрація на Diamond Challenge Ukraine 2019 завершилась!

Реєстрація команд школярів на національний відбір Міжнародного конкурсу бізнес ідей в Україні Diamond Challenge for High School Entrepreneurs* нещодавно завершилась, і час підбивати підсумки. 

Ми дуже раді повідомити, що Україна, як і в минулому році, займає перше місце за кількістю зареєстрованих команд серед 20 країн учасниць, що свідчить про те, що наша країна - багата на молодь, що прагне бути активною та підприємливою. 

Ось, як виглядають результати реєстрації: 

 

Наразі, всі команди очікують на результати онлайн оцінювання, на основі якого будуть відібрані 10 команд фіналістів за напрямом BUSINESS INNOVATIONS та 10 команд фіналістів за напрямом SOCIAL INNOVATIONS, що будуть презентувати свої проекти на Final Pitch Events у Києві 14-15 березня 2019 та боротись за шанс представляти Україну на Всесвітньому фіналі в США. 


* Конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs в Україні 2019 проводиться в рамках проекту School of Young Enetrepreneurs and Social Innovators за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Університетом Штату Делавер, Міністерством молоді та спорту України та Корпусом Миру США. 

 

Прочитано 776 разів Останнє редагування Вівторок, 08 січня 2019 13:50
  • Адреса:Україна,
    місто Київ