Новини

Поширені питання про етап онлайн-оцінювання проектів Diamond Challenge!
15 січ.

Поширені питання про етап онлайн-оцінювання проектів Diamond Challenge!

Для всіх учасників Diamond Challenge зараз один з найбільш нервових етапів – їхні проекти оцінює онлайн-журі. Ми отримали багато запитань саме про цей етап конкурсу, і тому вирішили зробити формат «питання-відповідь», аби учасники краще розуміли, що зараз відбувається, коли і чого їм очікувати далі.

1. До якого числа відбувається онлайн-оцінювання проектів? 

Онлайн-оцінювання проектів закінчується 20 січня 2019 року.

2. Коли я і моя команда знатимемо, чи пройшли у фінал національного відбору? 
Орієнтована дата оголошення команд-фіналістів – 25 січня, однак ця дата є не точною.

3. Хто оцінює наш проект? 
Система Diamond Challenge випадково обирає певну кількість суддів з різних країн, що мають оцінити Вашу роботу. Кількість суддів варіюється від 4 до 9. 

4. З яких країн судді? Вони з України? 
Цьогорічні судді Diamond Challenge з США, Вірменії, Китаю, Коста-Рики, Греції, Гватемали, Гаїті, Індії, Ямайки, Ліберії, Молдови, Грузії, Південної Кореї, Іспанії та України. Як правило, система обирає по одному судді з різних країн. 

5. За якими критеріями здійснюється оцінювання? 
Кожен суддя може поставити максимум 75 балів за проект. Кожен проект оцінюється за багатьма критеріями, починаючи з кількості сторінок у письмовій концепції, і закінчуючи дотриманням анонімності роботи, тобто відсутністю контактів команди. 

6. Чи можемо ми подивитися відгуки на наш проект? Де це можна переглянути? 
Так, Ви можете бачити як коментарі суддів, що були Вам надані, так і бали. Це Ви можете зробити на тому ж сайті у власному кабінеті, де й подавали письмову концепцію та пітчдек. 

6. Як вираховується середній бал і чому я можу не пройти у фінал національного відбору? 
Середній бал проекту – це середнє арифметичне усіх виставлених оцінок журі Вашому проекту. Після того як усі проекти буде оцінено, створюється рейтинг двох напрямів: business innovation та social innovation. По 10 проектів, що набрали найбільшу кількість балів проходять у фінал національного відбору. 

УВАГА! Команда може бути недопущена до фіналу національного відбору за умов: 

  • плагіату проекту;
  • робота написана українською мовою;
  • у команди відсутній повнолітній ментор;
  • якщо один з учасників команди не відповідає критеріям відбору та участі у конкурсі (наприклад, є студентом/студенткою закладу вищої освіти).

7. Як я дізнаюся, що пройшов\пройшла до фіналу національного відбору?
Як тільки ми отримаємо фінальний список команд-фіналістів, ми надішлемо повідомлення на електронні пошти учасників. 
Також списки команд, що пройшли до фіналу будуть опубліковані тут, на нашій сторінці ICEPP у Фейсбук та на Телеграм-каналі Diamond Challenge, де ми публікуємо всі новини у першу чергу. 

ВАЖЛИВО! 

Команда ICEPP не надаватиме пояснень щодо проходження або непроходження команди до фіналу національного відбору конкурсу. Усі коментарі та оцінки надаються онлайн-журі і є у відкритому доступі для перегляду кожною командою. 

Цього року конкурс виграють ті дві команди, що набрали найбільшу кількість балів на фінальному заході конкурсу - Diamond Challenge UA Final Pitch Event, що відбудеться у Києві 14-15 березня 2019 року. Бали за онлайн-оцінювання НЕ БУДУТЬ сумуватися з балами за презентацію проекту перед журі у Києві! Тому команді необхідно буде показати себе якнайкраще на фінальному заході.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання щодо конкурсу, пишіть нам на електронну пошту icepp.ngo@gmail.com або на сторінку у Фейсбук.

Не забудьте підписатися на наш Телеграм-канал, де ми публікуємо найсвіжіші новини з життя конкурсу Diamond Challenge!

Прочитано 1127 разів Останнє редагування Вівторок, 15 січня 2019 10:40
  • Адреса:Україна,
    місто Київ