Новини

Конкурс консультантів з соціального підприємництва для конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs
25 січ.

Конкурс консультантів з соціального підприємництва для конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

Від 
(0 голосів)

Для проведення навчальних онлайн-консультацій з соціального підприємництва для підлітків 14-18 років  БФ «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» запрошує кваліфікованих експертів/експерток.

 Мета: надати консультаційно-менторську підтримку школярам у доопрацюванні їх розроблених проектів соціального бізнесу та підготувати команди фіналістів до пітчингу перед журі та гостями заходу під час Національного відбору конкурсу Diamond Challenge Ukraine* 14-15 березня 2019 року.

Цільова аудиторія: школярі 9-11 класів (10 команд по 2-4 особи).

Дати проведення консультаційних сесій в режимі онлайн: з 10 лютого до 28 лютого по 2 години на кожну команду (загалом 20 годин).

Просимо надсилати пакет документів в електронному вигляді на електронну адресу icepp.ngo@gmail.com з темою листа DC_Social Business до 8 лютого 2019 року включно.

Пакет документів має включати:

1) Резюме тренера, де буде вказано попередній досвід за напрямом соціального підприємництва, а також рівень знання англійської мови (не нижче рівня В2 – Upper-Intermediate).

2) Фінансова пропозиція в довільній формі (необхідно вказати вартість однієї години роботи в грн).

3) 2-3 рекомендації.

4) Підтвердження реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності (бажано).

 * Конкурс Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs 2018/19 реалізується Благодійним фондом ICEPP в рамках проекту School of Young Entrepreneurs and Social Innovators за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Університетом Штату Делавер, Міністерством Молоді та Спорту України та Peace Corps Ukraine. 

Детальніше про проект за посиланням

Прочитано 459 разів Останнє редагування П'ятниця, 25 січня 2019 10:56
  • Адреса:Україна,
    місто Київ