Новини

Фіналісти національного відбору конкурсу Diamond Challenge 2019!
04 лют.

Фіналісти національного відбору конкурсу Diamond Challenge 2019!

Від 
(1 Голосувати)

Цьогорічні фіналісти національного відбору конкурсу Diamond Challenge UA надзвичайно різноманітні та талановиті підлітки! Вони готові вирішувати актуальні бізнес-питання та не бояться висувати інноваційні ідеї. Давайте ж познайомимося з ними ближче та дізнаємося більше про їхні бізнес-концепції!

 Спочатку ми познайомимося з учасниками напряму Social Innovations.

Bincle, м. Енергодар

Учасниці: Світлана Гончарук, Вікторія Жданова. Менторка: Патріс Станкавич

Bincle – це концепція створення спеціального мобільного додатку для людей з інвалідністю, що зможуть отримувати необхідну онлайн та оффлайн допомогу. Асистувати та допомагати таким людям будуть волонтери, що отримуватимуть бали за активності. Джерелом доходу буде реклама в самому мобільному додатку.

Book House "Magic of reading", м. Зеленодольськ

Учасниці: Юлія Яцишина, Вікторія Лось. Менторка: Юлія Стадник

Цей бізнес покликаний допомагати людям з інвалідністю. Бібліотека має стати місцем навчання, спілкування та розвитку молоді від 13 до 35 років. Бібліотека надаватиме послуги продажу різних товарів, доставки книжок додому, послуги «книжка в подарунок» та інші.

Re:Project, м. Київ

Учасниці: Маріанна Іовенко, Мілена Рибцова. Менторка: Анастасія Коваленко

Бізнес покликаний дати друге життя покинутим міським будівлям. Учасниці проекти хочуть модернізувати закинуті будівлі в м. Києві та створити інтерактивне середовище для стартапів.

Green City, м. Київ

Учасники: Микола Киричек, Ірина Фещенко. Менторка: Людмила Мазуркевич

Онлайн-сервіс громадського моніторингу зелених зон України за допомогою нейронної мережі та супутників. Бізнес покликаний наглядати за динамікою розвитку зелених насаджень у містах та виявляти існуючі проблеми у сфері урбанізації.

Rehabox, м. Переяслав-Хмельницький

Учасники: Сергій Дурицький, Лілія Алєксанова, Дмитро Стахов, Іванна Мендиль. Менторка: Аліна Роман

Rehabox – це проект реабілітаційної кімнати для осіб, що постраждали від збройного конфлікту. Така «кімната» буде запрограмована на реабілітацію пацієнта після встановлення діагнозу лікарем та налаштування необхідної програми реабілітації. Кімната включає в себе звукові, зорові та нюхові touch-панелі.

Spectrum, м. Олександрія

Учасники: Аліна Максімова, Сергій Глущенко. Ментор: Олег Воробченко

Spectrum – це концепція створення екологічних засобів дифракції та іризації для виготовлення дешевого та нешкідливого для довкілля способу фарбування одягу.

Dome, м. Олександрія

 Учасниці: Софія Лавренко, Яна Маркова. Ментор: Данило Чесницький

Проект «розумної архітектури» будівель нового типу. Маючи вигляд діаманта, такий будинок є не лише практичним, а й може сам себе забезпечувати електрикою за допомогою використання відновлювальних джерел енергії.

Notumars, м. Вінниця 

Учасники: Богдан Бессараб, Марія Марчук, Андрій Боцян. Менторка: Тетяна Валийська

Notumars – це проект, що покликаний надати друге життя старому одягу з використанням природних матеріалів. Також проект передбачає дизайнування та ребрендинг одягу.

When silence hear, м. Львів

Учасниці: Анастасія Кітик, Анна Петришин, Оксана Сташків. Менторка: Ірина Жуковська 

Концепція створення наручного електронного браслету для глухих людей. Пристрій буде перетворювати звуки з навколишнього середовища у відповідні імпульси, що зможе відчувати людина за допомогою браслету.

Organic Park Green Kingdom, м. Черкаси

Учасники: Артем Ночовкін, Янош Строганов. Менторка: Тетяна Барабаш

Концепція створення екологічного парку, в якому будуть сонячні панелі, а заклади харчування будуть використовувати лише ті овочі, що вирощені в парку.

Учасники напряму Business Innovations.

ProGranny, м. Дніпро 

Учасники: Аліна Новосьолова, Катерина Лушня, Андрій Шевцов. Ментор: Михайло Іващенко 

ProGranny – це концепція створення спеціального комп’ютерного асистента для людей похилого віку, що допоможе їм швидше опанувати сучасні інформаційні технології. 

InSky Light, м. Олександрія 

Учасники: Єлизавета Терентьєва, Дмитро Стеблина. Ментор: Данило Чесницький

InSky Light передбачає створення бездротової системи передачі електроенергії по всьому світу за допомогою Глобальної Електричної Мережі (Global Electric Circuit) 

NoteSpace, м. Київ 

Учасники: Давид Вінярський, Нікіта Тараторін. Ментор: Андрій Вінярський

NoteSpace – це спеціальний гаджет для музикантів, що дасть змогу автоматично записувати музику за композитором з інструменту, не використовуючи при цьому нотні аркуші. Також передбачає автоматичне «наслідування» музиканта – перегортання нот під час гри. 

Aircraft-transformer, м. Кам’янець-Подільський 

Учасники: Юлія Бойко, Крістіна Чікуріна, Дарина Уляницька. Ментор: Андрій Литвиненко 

Aircraft-transformer пропонує створення спеціального компактного літака, що буде своєрідною «повітряною машиною», і зможе доправляти людей у будь-які частини міста. Передбачається використання як у особистих, так і у медичних цілях. 

Private Language School, с. Китайгородка 

Учасники: Альона Хейло, Вікторія Хейло. Менторка: Яна Олійник 

Концепція передбачає створення приватного закладу для вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької та ін.) з можливістю підготовки до ЗНО. 

DroneSide, м. Чернівці 

Учасники: Олександр Сінгаївський, Владислав Малий. Менторка: Оксана Міцевич 

Бізнес передбачає створення компанії з оренди та використання дронів для сфер, які потребують автоматичного нагляду на великими територіями, наприклад, для посівних полів. 

Electronic ecomedical passport, м. Маріуполь 

Учасники: Марія Сопутняк, Денис Безменов. Ментор: Вячеслав Пономарчук 

Бізнес-концепція створення спеціальної електронної медичної системи, що передбачатиме індивідуальний доступ кожного пацієнта до електронних черг, лікарів та результатів аналізів. Передбачає наявність SOS-кнопки для швидкої медичної допомоги. 

Historical Quest, м. Радомишль 

Учасниці: Марія Гончаренко, Софія Потійчук. Менторка: Ольга Прус 

Ідея створення першого історичного квесту в місті Радомишль для привернення уваги туристів та усіх зацікавлених осіб. 

Diary Cooperative, м. Заліщики 

Учасники: Марія Воробець, Наталія Гладюк, Віталій Золотий. Менторка: Олександра Яремчук

Створення широкої мережі збирання та продажу якісного та екологічно чистого молока у м. Заліщики. 

Що ж, це усі фіналісти конкурсу Diamond Challenge! Уже в березні ми дізнаємося, хто виграє 1000$ та поїде представляти Україну у фіналі конкурсу та візьме участь у підприємницькому саміті в США! І нехай переможуть найсильніші!


* Конкурс Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs 2018/19 реалізується Благодійним фондом ICEPP в рамках проекту School of Young Entrepreneurs and Social Innovators за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Університетом Штату Делавер, Міністерством Молоді та Спорту України та Peace Corps Ukraine.  

Прочитано 2272 разів Останнє редагування Середа, 06 лютого 2019 08:51
  • Адреса:Україна,
    місто Київ