Новини

Команда ICEPP відвідала Форум "Підприємницький ярмарок" у місті Самбір
18 черв.

Команда ICEPP відвідала Форум "Підприємницький ярмарок" у місті Самбір

Від 
(0 голосів)

ICEPP не припиняє подорожувати Україною!

13 червня 2019 року у м. Самбір Львівської області ми відвідали Форум "Підприємницький ярмарок" в рамках якого обмінювалися досвідом з нашими колегами в організації пітч івентів, що проводив ICEPP цього року в рамках проекту School of Young Entrepreneurs and Social Innovators за підтримки Посольства США в Україні.

Ми розповіли викладачам та студентам про результати проекту та конкурсу Diamond Challenge у 2019 році, а також запросили до участі сім команд студентів з їх бізнес ідеями до участі у наступному сезоні. 

Однак на цьому наші пригоди в Самборі не завершилися!

14 червня 2019 року під час тренінгових активностей, що організували в рамках проекту School of Young Entrepreneurs and Social Innovators за підтримки Посольства США в Україні, ми попрацювали та поспілкуватися з учасниками команд, що уже мають свої бізнес ідеї та готові їх реалізовувати в життя.

За допомогою психологічної гри «Ксенобіології» під керівництвом Нателли Дубашидзе, учасники вчились стратегічно мислити, пристосовувати свій бізнес у різних середовищах та взаємодіяти з іншими гравцями на ринку. А наприкінці прослухали лекцію про те, де ж шукати ресурси для початку своєї власної справи та попрактикувались у тому, як правильно представляти свій продукт клієнтам, інвесторам та іншим зацікавленим сторонам.

 

Дякуємо усім за участь та сподіваємося побачити команди з міста Самбір у наступному сезоні Diamond Challenge! 

Прочитано 1323 разів Останнє редагування Вівторок, 18 червня 2019 13:58
  • Адреса:Україна,
    місто Київ