Новини

Результати національного відбору Diamond Challenge for High School Entrepreneurs 2020
02 бер.

Результати національного відбору Diamond Challenge for High School Entrepreneurs 2020

27-28 лютого 2020 року в Американському Домі українські школярі презентували свої бізнес-концепції  під час Всеукраїнського фіналу конкурсу Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. 20 найкращих команд, що були відібрані під час онлайн-оцінювання, презентували перед журі свої власні бізнес-концепції за двома напрямами: Business Innovations та Social Innovations. 

Концепції за напрямом Business Innovations (Бізнес Інновації) оцінювали Юлія Герасименко – засновниця та CEO Центру іноземних мов Business Teaching Center; Олеся Залуська – Заступниця директора Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Галина Палійчук - Директорка з партнерств акселераційного хабу Sector X та Марія Романова – CEO корпоративного акселератора Radar Tech

Перед журі стояло надзвичайно важливе завдання – бути об’єктивними та неупередженими, але в той же час не занадто прискіпливим та строгими, аби надихнути кожного з учасників на реалізацію власного бізнесу, незважаючи на результати конкурсу. 

Перемогу виборола команда GRADDER з Києва у складі Андрія Чемерисова та Володимира Буткевича. Центральною ідеєю бізнес-проекту хлопців є створення спеціального багатофункціонального мобільного додатку для учнів, вчителів та батьків, в якому можна відслідковувати успішність навчання.  

Концепції за напрямом Social Innovations (Соціальні Інновації) оцінювали Наталія Бикова – Керівниця проекту «Молодіжний розвиток» Корпусу Миру США в Україні, Ірина Бєляєва – Директорка департаменту молодіжної політики Міністерства культури, молоді та спорту України, Віталій Юрків – Спеціаліст з місцевого економічного розвитку Програми USAID DOBRE, Марина Гопко – Координаторка проектів Фонду Східна Європа та Слава Світова – Спів-засновниця та партнерка Creative Women Space

Перше місце посіла команда YIZH у складі Даріїї Вальської, Артема Панченка та Олега Сиваша з Нових Петрівців, Києва та Житомира. Вони розробили спеціальний мобільний додаток це додаток, на якому можна купляти продукти за зниженою ціною. Це не лише екологічно вирішує питання відходів, але й допомагає малозабезпеченим прошаркам населення купляти якісні продукти. 

Дві команди переможців отримають винагороду у розмірі 20000 гривень та шанс представити Україну на Всесвітньому фіналі Diamond Challenge в Університеті штату Делавер з 16 до 19 квітня 2020 року. Команди з понад 30 країн світу будуть змагатися за премії: перше місце – 13 тисяч доларів США, друге – 10500 доларів США, третє – 7000 доларів США.

Вболіваємо разом за українські команди!


Конкурс Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs проводиться Благодійним фондом ICEPP у партнерстві з Університетом Штату Делавер, Міністерством культури, молоді та спорту України та Корпусу Миру США.  

 

Прочитано 1181 разів Останнє редагування Понеділок, 02 березня 2020 10:19
  • Адреса:Україна,
    місто Київ