Новини

«ICEPP» прийняв активну участь у роботі ІІ Форуму з організаційного розвитку
09 черв.

«ICEPP» прийняв активну участь у роботі ІІ Форуму з організаційного розвитку

Більшість працівників неприбуткового сектору - це люди з великим творчим потенціалом, який направлений на покращення життя в суспільстві. У наш час втілення в життя цікавих ідей неможливе без фінансової підтримки. Шанс скористатися інформаційною платформою і донести свої задуми до широкої аудиторії надав Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину "ЄДНАННЯ" (ІСАР "ЄДНАННЯ").

На ІІ Форумі з організаційного розвитку, який проходив 21-22 листопада 2013 року в НСК "Олімпійський", був представлений унікальний майданчик для обговорення цікавих ідей та розробок між представниками неприбуткового сектору і донорських організацій. "Біржа ідей", таку назву мала інформаційна платформа для зустрічі донорів з громадськими та благодійними організаціями.

"Інститут громадянської освіти та суспільних програм" також скористався можливістю для представлення інноваційного проекту - NGO UNIVERSITY.

NGO UNIVERSITY - це новий довгостроковий проект, який направлений на "Розвиток громадянського суспільства через розвиток неприбуткових організацій".

В Україні останнім часом спостерігається стійка тенденція до зростання числа НПО. Проте зростаюча їх кількість не призводить до ефективності функціонування НПО та впливу на соціально-економічний розвиток країни.

Отже, перед NGO UNIVERSITY постає головне завдання з розвитку неприбуткового сектора через вдосконалення його організаційної структури, підвищення внутрішнього контролю та залучення до роботи висококваліфікованих фахівців, які мають спеціалізовану освіту.

Прочитано 1109 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 березня 2016 09:58
  • Адреса:Україна,
    місто Київ