Новини

STEM центри – інноваційна система навчання для школярів
09 черв.

STEM центри – інноваційна система навчання для школярів

"Інститут громадянскої освіти та суспільних програм" активно працює над впровадженням проекту "Удосконалення STEM освіти як ключ до інноваційного розвитку України". На сьогоднішній день розвиток STEM центрів є абсолютно новою ідеєю щодо системи навчання школярів в Україні. STEM центри - унікальна можливість для кожного школяра стати справжнім ученим, увійти до складу проектної дослідницької групи, побачити в дії сучасне лабораторне обладнання.

Уперше інноваційне навчання було розроблено в Університеті INNOPOLIS спільно з університетом Carnegie Mellon (США) з метою прискорення оволодіння технічними спеціальностями школярами, що мали відповідати технічному прогресу ХХІ століття. Дана система навчання була розроблена для того, щоб школяр мав можливість займатися математикою, фізикою, хімією та іншими науками із задоволенням. Ніякої нудної теорії - тільки практичні знання.

Проект, над впровадженням якого працює Інститут, направлений на розвиток дитячої технічної творчості в області наук: математики, фізики та астрономії, хімії та біології, інформатики та інформаційних наук. У STEM центрі учні старших класів зможуть виконувати наукові дослідження різної тематики в процесі проектно-орієнтованого навчання під керівництвом молодих вчених і професійних педагогів загальноосвітніх установ.

 

Прочитано 1471 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 березня 2016 09:51
  • Адреса:Україна,
    місто Київ