Новини

Гендерні стереотипи у сучасному суспільстві
09 черв.

Гендерні стереотипи у сучасному суспільстві

На сучасному етапі розвитку суспільства питання гендерної нерівності займає за актуальністю далеко не останнє місце. Незаважаючи на помітний прогрес, гендерна дискримінація як і раніше охоплює багато сфер суспільства. Гендерна нерівність спричиняє загострення політичних, соціально-економічних та культурних проблем у суспільстві.

Організація Об'єднаних Націй зараховує цю проблему до розряду глобальних і рекомендує державам змінювати існуючі гендерні моделі, що зберігають систему нерівних цінностей і подвійних стандартів. Дотримання гендерної рівності - це важлива умова для становлення та розвитку демократії в країні та запорука її європейської інтеграції.

Принцип гендерної рівності можливо досягнути тільки за умови тісного партнерства між органами державної влади та неприбутковими організаціями, діяльність яких направлена на досягнення гендерної справедливості. Активність неурядових жіночих організацій та динаміка їх розвитку сприяють удосконаленню законодавства та правових механізмів, забезпечують поліпшення становища жінок, утверджують гендерну рівноправність у суспільстві.

Інститут представляє проект "Посилення інституційної спроможності НУО, діяльність яких направлена на встановлення гендерної рівності". Даний проект спрямований на посилення потенціалу організацій, що в свою чергу безпосередньо впливає на подальший їх розвиток та політику щодо впровадження дієвих програм з гендерної рівності.

 

Прочитано 2613 разів Останнє редагування П'ятниця, 04 березня 2016 09:39
  • Адреса:Україна,
    місто Київ