Новини

Освіта для глобального лідерства: STEM-наука, технології, інженерії та математики
09 черв.

Освіта для глобального лідерства: STEM-наука, технології, інженерії та математики

"...Завтра лідерство залежить від того, як ми навчаємо наших студентів сьогодні, особливо в галузі науки, технології, інженерії та математики"

Президент США, Барак Обама

На сьогоднішній день США є світовим лідером через геніальність і працелюбність її вчених, інженерів та винахідників. Тим не менш, сьогодні, і їх позиція знаходиться під загрозою, оскільки всього 16% американських старшокласників володіють математикою та зацікавлені в STEM кар'єрі.

Сьогодні Україна знаходиться на шляху інтенсивного розвитку і потребує значну кількість висококваліфікованих спеціалістів в інноваційній сфері. STEM навчання дозволить зміцнити та вирішити найбільш актуальні проблеми майбутнього завдяки інноваціям.

Проект "Удосконалення STEM освіти як ключ до інноваційного розвитку України", який представлений в портфелі наших проектів - це унікальна можливість для кожного школяра стати справжнім ученим, увійти до складу групи науковців-новаторів. Проект направлений на розвиток дитячої технічної творчості в області математики, фізики та астрономії, хімії та біології, інформатики та інформаційних наук. У STEM центрі школярі зможуть виконувати наукові дослідження різної тематики під керівництвом молодих вчених і професійних педагогів загальноосвітніх установ.

ICEPP запрошує всіх небайдужих приєднатися до важливої мети і об'єднаними зусиллями допомогти юним школярам здійснити свою мрію у світі науки, технологій, інженерій та математики.

Прочитано 2061 разів Останнє редагування Четвер, 21 квітня 2016 08:13
  • Адреса:Україна,
    місто Київ