Новини

Шукаємо прогресивних, ініціативних та амбітних молодих людей!
06 лип.
rawpixel / 123RF Фото со стока

Шукаємо прогресивних, ініціативних та амбітних молодих людей!

Наші експерти вже досить багато часу приділяють увагу питанням вивченню причин та наслідків міграційних процесів. Особливо вражає статистика молодіжної міграції, оскільки міграція української молоді – це одна із головних проблем розвитку нашого суспільства у довгостроковій перспективі.

Молодь - наше майбутнє, і тому потрібна цілеспрямована програма підтримки та розвитку молодих людей, яка навчить досягати результатів та допоможе в реалізації  молодіжних стартапів в Україні. 

Саме тому, наша команда впроваджує проект «Сила молодого покоління», мета якого - розвинути компетенції і розширити можливості самореалізації молоді, сформувати її свідомість шляхом глобального обміну знаннями. Робота нашого проекту направлена на підтримку молодіжних ініціатив та залучення молодого покоління до участі у сталому розвитку суспільства. 

Отже, напрацювавшись з цифрами і фактами,  ми прийняли рішення в рамках проекту «Сила молодого покоління» допомогти молодим ініціативним групам у реалізації власних інноваційних стартапів. 

Зараз пора відпочинку, але ми точно знаємо, що ті, хто прагнуть досягнень, не зволікають.

Якщо ви автор інноваційного проекту/ідеї та бажаєте його реалізувати в Україні, проте потребуєте професійного консалтингу в області стратегічного, фінансового, організаційного менеджменту або з розроблення маркетингової стратегії, тоді ми ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС! 

Наші експерти готові протягом серпня-вересня підтримати три найкращі інноваційні проекти/ідеї та представити безкоштовні консалтингові сесії для молодіжних ініціатив з метою реалізації їх інноваційних стартапів.

Якщо ви шукаєте саме такої допомоги тоді заповнюйте форму за посиланням до 31 липня 2016 року.

Ми обов’язково зв’яжемося з вами! 

Прочитано 3196 разів Останнє редагування Середа, 06 липня 2016 14:06
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
  • Адреса:Україна,
    місто Київ