Проекти ICEPP

Digital Youth: цифрові технології як інструмент залучення молоді до розвитку громад

У рамках проекту Digital Youth підлітки від 14 до 17 років з 22 об’єднаних територіальних громад Київської області будуть вдосконалювати свої цифрові компетенції й застосовувати їх для підвищення громадської обізнаності та залучення молоді до процесу розвитку регіону. 

Проект складається з 3 частин: 

1. Відбір учасників 

З 22 о’бєднаних територіальних громад Київської області за допомогою аплікаційної форми. Буде відібрано двадцять (20) найкращих аплікантів з дотриманням гендерного паритету з мінімум десяти (10) ОТГ Київської області.

2. Навчальна програма:

• проведення симуляційної гри «Світ громад» для кращого розуміння операційних процесів управління громадою

• методика дизайн-мислення для ідентифікації проблеми у громаді та алгоритми її вирішення

• комунікація та колаборація через використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій

• створення цифрового контенту

• ефективна самопрезентація

3. Створення учасниками концепцій інформаційних кампаній щодо виявлення та вирішення проблеми у їхній ОТГ. 

Наприкінці проекту серед учасників буде проведений конкурс на найкращу інформаційну кампанію за участю журі у м. Києві, де буде визначено команду-переможця, що отримає фінансову винагороду для подальшого неформального навчання IT-технологіям. 

Ми віримо, що цей проект допоможе підліткам з невеликих міст, сіл та селищ стати активним громадянами власної держави. Ми прагнемо залучити якомога більше ініціативної молоді, що у майбутньому буде перетворювати свої локальні осередки в успішні, політично стабільні та економічно потужні центри. Цей проект створений молоддю і для молоді, що прагне світлого майбутнього для України. 

Долучайтеся! 

Якщо у Вас є будь-які запитання або Ви хочете отримати більше інформації про проект, пишіть на icepp.ngo@gmail.com. 

 


 

*Проект Digital Youth реалізувався Благодійним фондом ICEPP протягом квітня - вересня 2019 року за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» і Міністерства молоді та Спорту України.  

Прочитано 6192 разів Останнє редагування Вівторок, 01 жовтня 2019
  • Адреса:Україна,
    місто Київ