Проекти ICEPP

Проект "СИЛА МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ"

СИЛА МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

Мета проекту: розвинути компетенції і розширити можливості самореалізації молоді, сформувати її свідомість шляхом глобального обміну знань.

Місія: Сформувати активне, ініціативне, високорозвинене і культурно збагачене молоде покоління!

Унікальність: універсальний майданчик (платформа), яка дозволяє в одному інформаційному просторі отримати необхідний досвід, поділитися знаннями і навичками, розширити географію спілкування і усвідомити поле можливостей, на практиці приміряти на себе роль молодого підприємця, новатора, творця.

Завдання проекту:

  1. Стати центром інформації з розвитку молоді. Створити інформаційний молодіжний простір.
  2. Організувати інформаційний майданчик, спрямований на підтримку молодіжної ініціативи. Надати підтримку молодіжному співробітництву, міжкультурному діалогу на міжнародному рівні. Організувати вільний обмін ідеями, досвідом і знаннями між молодими людьми з різних регіонів і країн. Підтримати формування молодіжних ініціатив, залучити молоде покоління до активної участі в розвитку та становленні демократії, спонукнути молодь до заняття активної громадянської позиції.
  3. За допомогою неформального навчання експерти, практики, активісти і просто цікаві особистості поділяться своїм досвідом створення власної справи, просування ідей, як правильно створювати і керувати ініціативними групами, стартапами в сфері технологій, екології, інновацій, з чого починати і куди рухатися.
  4. Створити майданчик, для інтенсивної культурної взаємодії, де молоді люди зможуть організувати міжкультурний діалог, поліпшити взаєморозуміння серед молоді різних культур. Пізнати історію культур, рас і релігій. Навчити поважати і цінувати культурні відмінності.

 «We can not always build the future for our youth, but we can build our youth for the future"

Franklin D. Roosevelt

Додаткова інформація

  • Тип проекту: Суспільні програми
  • Місія: Сформувати активне, ініціативне, високорозвинене і культурно збагачене молоде покоління!
Прочитано 3011 разів Останнє редагування Четвер, 21 квітня 2016
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
  • Адреса:Україна,
    місто Київ