Проекти ICEPP

Проект "СИЛА МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ"

СИЛА МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

Мета проекту: розвинути компетенції і розширити можливості самореалізації молоді, сформувати її свідомість шляхом глобального обміну знань.

Місія: Сформувати активне, ініціативне, високорозвинене і культурно збагачене молоде покоління!

Унікальність: універсальний майданчик (платформа), яка дозволяє в одному інформаційному просторі отримати необхідний досвід, поділитися знаннями і навичками, розширити географію спілкування і усвідомити поле можливостей, на практиці приміряти на себе роль молодого підприємця, новатора, творця.

Завдання проекту:

  1. Стати центром інформації з розвитку молоді. Створити інформаційний молодіжний простір.
  2. Організувати інформаційний майданчик, спрямований на підтримку молодіжної ініціативи. Надати підтримку молодіжному співробітництву, міжкультурному діалогу на міжнародному рівні. Організувати вільний обмін ідеями, досвідом і знаннями між молодими людьми з різних регіонів і країн. Підтримати формування молодіжних ініціатив, залучити молоде покоління до активної участі в розвитку та становленні демократії, спонукнути молодь до заняття активної громадянської позиції.
  3. За допомогою неформального навчання експерти, практики, активісти і просто цікаві особистості поділяться своїм досвідом створення власної справи, просування ідей, як правильно створювати і керувати ініціативними групами, стартапами в сфері технологій, екології, інновацій, з чого починати і куди рухатися.
  4. Створити майданчик, для інтенсивної культурної взаємодії, де молоді люди зможуть організувати міжкультурний діалог, поліпшити взаєморозуміння серед молоді різних культур. Пізнати історію культур, рас і релігій. Навчити поважати і цінувати культурні відмінності.

 «We can not always build the future for our youth, but we can build our youth for the future"

Franklin D. Roosevelt

Прочитано 4671 разів Останнє редагування Четвер, 21 квітня 2016
  • Адреса:Україна,
    місто Київ