ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ICEPP

ICEPP – це організація, що динамічно розвивається та активно долучається до ідей розвитку і підтримки суспільно важливих програм. Ми впроваджуємо проекти, що направлені на розвиток громадянського суспільства шляхом глобального обміну знаннями.

ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА

Система виховання і навчання особистості, що передбачає створення належних умов для становлення моральної громадянської позиції, громадянської компетентності і набуття досвіду суспільно-корисної цивільної діяльності в контексті освітніх програм.

СУСПІЛЬНІ ПРОГРАМИ

Комплекс заходів спрямованих на вирішення проблем суспільного значення з метою підвищення громадянської свідомості та рівня розвитку суспільства: розвиток культурного світогляду, освіти, підприємницької діяльності, науки і техніки, тощо.

БЛАГОДІЙНИЦТВО

Адресна допомога соціально незахищеним верствам населення, дітям, які перебувають у важкій життєвій ситуації, та дітям, які залишились без батьківського піклування.

МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ

ОСВІТА

Розвиток громадянської освіти в Україні як важливої передумови демократичної політичної культури, зміцнення соціальної стабільності і національної безпеки, соціального і політичного розвитку.

ОСОБИСТІСТЬ

Сформувати особистість, якій притаманні демократична громадянська культура, усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю, готовність до компетентної участі у житті суспільства.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

Надання моральної, духовної, організаційної, соціальної, матеріальної, фінансової та інших видів допомоги малозабезпеченим та особам, які потребують піклування, сприяння захисту материнства та дитинства.

ЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМИ ПРОЕКТАМИ

Налагодження міжкультурного діалогу задля обміну знаннями, досвідом та найкращими світовими практиками необхідними для
зменшення рівня бідності, розвитку особистості, покращення навиків та підвищення рівня конкурентоспроможності української молоді

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ

100%

Громадянська освіта

100%

Суспільні програми

100%

Благодійність

НОВИНИ ICEPP

У цьому розділі знаходяться усі новини та інша інформація стосовно діяльності Благодійного фонду ICEPP
Заходьте частіше, щоб бути у курсі останніх подій.
СВІЖІ НОВИНИ

Digital Youth: соціальні виклики громад очима молоді

13 вересня у місті Києві Благодійний…

НОВИНИ ICEPP

У цьому розділі знаходяться усі новини та інша інформація стосовно діяльності Благодійного фонду ICEPP
Заходьте частіше, щоб бути у курсі останніх подій.
СВІЖІ НОВИНИ

Оголошено результати відбору учасників/ць на проект Digital Youth

Ми раді повідомити про результати відбору…

Popular Brands

  • Адреса:Україна,
    місто Київ