Проекти ICEPP

Проект "NGO UNIVERSITY - розвиток громадянського суспільства через розвиток неприбуткових організацій"

NGO UNIVERSITY - це новаторський проект на теренах України та крок до становлення самодостатнього громадянського суспільства через освіту і розвиток НПО. Унікальний майданчик для формування практичних знань та навиків, необхідних для ефективного функціонування неприбуткових організацій та стабільного розвитку громадянського суспільства.

NGO UNICERSITY

Важливими етапами на шляху розвитку та становлення демократичного українського суспільства є виховання толерантності та поваги до прав людини. Необхідно, щоб громадяни знали свої права і обов’язки, були впевнені, що можуть впливати на зміни в суспільстві, дотримувались закону, мислили критично і незалежно.

Громадянська освіта — це система виховання і навчання особистості, що передбачає створення належних умов для становлення моральної громадянської позиції, громадянської компетентності і набуття досвіду суспільно-корисної цивільної діяльності в контексті освітніх програм. Громадянську освіту неможливо реалізувати через окрему навчальну дисципліну. Це — цілісна система, що охоплює всі сфери діяльності суспільства і передбачає використання, в першу чергу, практико-орієнтованих та інтерактивних методів становлення громадянської свідомості.

Проблеми і завдання у галузі громадянської освіти знаходяться в центрі уваги багатьох фахівців, творчих груп, організацій, учасників різних конференцій, зустрічей, семінарів. Але рушійною силою розвитку громадянської освіти в Україні є неприбуткові організації (НПО), оскільки саме співробітники неприбуткових організацій є глибоко мотивованими людьми, що намагаються змінити світ на краще.

Розвиток неприбуткових організацій має значний вплив на формування культурної, правової, демократичної та інших цінностей суспільства, а також відіграє помітну роль у забезпеченні суспільної стабільності. В Україні останнім часом спостерігається стійка тенденція до зростання числа НПО. Проте досить часто їх розвиток гальмується через відсутність комплексних знань з адміністративних, технічних, фінансових та інших питань.

Благодійний фонд «Інститут громадянської освіти та суспільних програм», спираючись на досвід Європейських та Американських неурядових фундацій, виступив зі зверненням до експертів в сфері розбудови ефективної діяльності НПО з пропозицією щодо розробки комплексних Програм для навчання фахівців у сфері управління організаціями неприбуткового сектору.

Результатом тісної співпраці між експертами та практиками у неприбутковому секторі став новий проект, що спрямований на розбудову громадянського суспільства через посилення функціональної спроможності неприбуткових організацій - NGO UNIVERSITY.

NGO UNIVERSITY – це новий довгостроковий проект, який направлений на «Розвиток громадянського суспільства через розвиток неприбуткових організацій».

NGO UNIVERSITY ВПРОВАДЖУЄ НАСТУПНІ ПРОДУКТИ

Продукт 1: Професійний курс з управління неурядовими організаціями «Non-profit Management».

Продукт 2: Стратегічний менеджмент та управління проектами для неурядових організацій.

Продукт 3: Курс дистанційного навчання «Управління неурядовими організаціями «Non-profit Management».

Продукт 4: Корпоративні консультаційні сесії та практичні workshops.

Прочитано 4057 разів Останнє редагування Четвер, 21 квітня 2016
  • Адреса:Україна,
    місто Київ